Bar

Priestor

VRBA má dve časti.  Na prízemí je barové sedenie pre 20 ľudí a jeden hrací priestor s gaučom vhodným pre 1 6 osôb.

V druhej časti sa budete cítiť ako doma v obývačke. Sú tu ďalšie tri hracie priestory. Každý z nich má gaučové sedenie a hraciu časť vyznačenú kobercom. Jeden hrací priestor v dolnej časti je vhodný pre 1 4 osoby.

Celková kapacita priestoru je 45 ľudí.

Ako to s VR funguje u nás ?

Každý hrací priestor má jedny okuliare na virtuálnu realitu. Ten, kto má okuliare na hlave sa môže voľne pohybovať po hracom priestore 2,5 x 3m a všetky jeho pohyby sú prenášané do virtuálneho sveta. Okuliare si môžete počas prenajatého času voľne striedať.

V ponuke máme široký výber zážitkov od interaktívnych virtuálnych prechádzok, videoklipov až po rôzne hry (akčné, tímovésúťažné, adrenalínové, hudobnépre deti).

Máme odskúšané, že sa nebudete nudiť ani mimo virtuálnej reality. Samotné sledovanie človeka, ktorý je vo VR, je veľmi zábavné, keďže všetko čo hráč vidí je tiež premietané na plátno. To dáva virtuálnej realite sociálny rozmer.

 

VR som neskúšal, počítačové hry sa nehrám

Nevadí. Nemusíte nič vedieť. Všetko vám vysvetlia naši animátori. Väčšina našich návštevníkov nemá s hrami ani s VR žiadne skúsenosti. VR je v ovládaní oveľa intuitívnejšia ako klasické ovládanie PC.  V ponuke máme okrem hier virtuálne prechádzky, kde sa môžete pozrieť na miesta, ktoré by boli inak ťažko dostupné.

Mali ste mobilné VR okuliare a neoslovilo vás to?

Zabudnite na virtuálnu realitu v mobilných telefónoch. Okuliare, ktoré používame sú technologicky oveľa ďalej a ľuďom z nich nebýva vôbec zle tak ako z mobilných zariadení. Mobilné zariadenia sú zatiaľ vhodné iba na sledovanie 360° videa.