Darčekové Poukazy
Virtuálna Realita

DARČEKOVÉ POUKAZY
VIRTUÁLNA REALITA

Darujte nezabudnuteľný 3D zážitok!

Vraví sa, že zážitok je nalepší darček. U nás ich môžete darovať hneď niekoľko naraz. Počas návštevy u nás stihnete vyletieť do vesmíru, pozrieť sa na druhý koniec zeme, skočiť z mrakodrapu, previezť sa na húsenkovej dráhe alebo zažiť poriadnu dávku horroru či akcie. Ku kompletnejšiemu obrazu ešte prirátajte naše miešanané nápoje, limonády a animátorov, ktorí sa o vás postarajú.

Darček navyše - vlastné VR okuliare!

K štandardným poukazom v sme pre Vás priravili na Vianoce darčekové balíčky s VR okuliarmi Google cardboard. Môžete tak darovať VR zážitok štýlovým spôsobom a zažiť kopec srandy už pri stromčeku.

S týmito okuliarmi môžete po vložení telefónu vyskúšať všetky zážitky pre mobilnú virtuálnu realitu. Je to veľmi efektívny a prístupný spôsob ako každému ukázať o čom je virtuálna realita.

Viac info o VR Google Cardboard.

Cenník

Počet hodín Darčekový poukaz VR okuliare
1h  30€ 10€
2h  60€ zdarma
3h  90€
4h 120€
5h 150€

VR okuliare neposielame poštou. Je možné dostať ich iba na bare. Buď si ich môžete zobrať pri kúpe poukazu alebo ich dáme držiteľovi poukazu ako darček pri príchode. Bar je otvorený každý deň v čase od 16:00-22:00. Poukazy odporúčame využiť v skupinách 2-4 osôb na jeden box. Ideálne odporúčame aspoň 30 minút hracieho času na jednu osobu aby každý stihol vyskúšať viacej virtuálnych zážitkov. Rezerváciu si robí príjemca sám. Ak má poukaz aspoň na dve hodiny tak je možné ho rozdeliť aj na viaceré hracie boxy. Množstevné zľavy platia len pri kúpe jedného poukazu.