Recenzie

TripAdvisor

Facebook

  5 star review  Úžasný zážitok, personál, atmosféra, pivo 🙂

  thumb Sabína Sedlačková
  4/04/2017

  5 star review  Perfektny a ochotny personal, super zabava 🙂 odporucam kazdemu si to vyskusat 🙂

  thumb Zdenka Zubáčová
  3/14/2017

  5 star review  Vrelo odporucam navstevu tohto podniku. Personal ochotny, pivo skvele, ale hlavne mate moznost zazit to najlepsie, co sucasne technologie v oblasti VR ponukaju. Urcite musite vyskusat.

  thumb Tomáš Triskáčč Zelina
  11/29/2016

  5 star review  Perfektný zážitok odporúčam skvelá voľba pre teambuilding.

  thumb Danka Gybelova
  8/01/2017

  5 star review  Unikátna aktivita, ktora zabaví kazdeho. Super prostredie so skvelou atmosférou priamo v centre bratislavy. Ku tomu priatelska obsluha a dobrý výber nápojov pre každého. Len tak ďalej !

  thumb Jozef Kocun
  12/10/2016

  5 star review  Virtualna realita! Buducnost tu a teraz. Zazitok bol ovela plynulejsi, presnejsi a pre moje podvedomie realistickejsi ako som cakal. Samozrejme super herna grafika! Prijemne prostredie na zabavu aj na posedenie a pripadnu kavu, pivo alebo iny drink. Vrelo odporucam! �5/5

  thumb Ján Hrotto Biačko
  11/29/2016

  5 star review  I was originally conned into coming here by my best friend as video games and this world are not my style. I will tell you I had an absolute blast. The employee was stellar, helped us with every step along the way and was really nice (and spoke English for us). They had a decent alcohol selection, the draft beer was tasty and came in an eclectic glass. I would go back again and for sure recommend.

  thumb Kim Hoisington
  6/22/2017

  5 star review  Jednoznačne najlepšie fitness centrum v meste. Ale čo to to trepem. Zapotený som nebol z cvičenia ale zo strielania zombíkov a kadejakých potvor. A to mi povedali stoj na mieste a len strielaj! No trt makový, mal som pocit že som zabehol pol maratón, človek aj schudne pri tom:)) odporúčam.

  thumb Šaban Ristemovič
  2/26/2017

  5 star review  top VR, super personál

  thumb Ma Lo
  11/29/2016

  5 star review  Super zážitok, obývačková atmosféra a bar zároveň , veľmi sme sa nasmiali! Bolo to super ���

  thumb Adriana Ruzovicova
  8/25/2017