Teambuilding v Bratislave

Hľadáte novú aktivitu na teambuilding v Bratislave?

VRBA je svojou kombináciou baru a herného priestoru ako stvorená na firemné eventy. V našej bohatej knižnici virtuálnych zážitkov si každý člen vášho tímu bude vedieť niečo nájsť a vy tak môžete zažiť unikátny teambuilding v Bratislave .

Naši animátori sa o vás postarajú a uvedú váš tím do sveta virtuálnej reality.

Podľa požiadaviek vám vieme prispôsobiť program, či už máte záujem o voľnú zábavu, súťaženie alebo hranie VR hier, ktoré podporujú komunikáciu v tíme.

Medzi obľúbené možnosti patria tiež tzv. multiplayer kooperačné hry, kde sa môžu hráči stretnúť vo virtuálnej realite a hrať spolu alebo proti sebe.

Technické detaily

Vo VRBA máme k dispozícií 4 hracie priestory. Každý priestor má VR okuliare a premietaciu plochu, na ktorej vidieť, čo práve prežíva človek, ktorý má okuliare. Návštevníci sa v používaní okuliarov striedajú a môžu si zážitky a hry meniť. Jeden zážitok trvá cca 5 – 10 min.

S predchádzajúcich skúseností odporúčame aspoň 30 minút – 45 minút hracieho času na osobu. Je tak zaručené, že každý stihne vyskúšať aspoň základný balík zážitkov z našej knižnice.

Pri rezervácii 4 hracích plôch aspoň na 3 hodiny je možnosť uzavretej spoločnosti.

Maximálna kapacita pre teambuilding a firemné akcie je 45 ľudí.

Donáška alebo catering

Jedlo nepripravujeme, ale môžete si k nám objednať donášku. Po dohode vám tiež vieme zabezpečiť catering z Moshi moshi alebo Subway.Prenájom virtuálnej reality


Virtuálna realita pre Vašu akciu

Ponúkame prenájom virtuálnej reality. Objednajte si virtuálnu realitu na vašu firemnú akciu, oslavu alebo iný event.

Animátori sa o všetko postarajú

Nemusíte nič riešiť, naši animátori prídu k Vám so všetkou potrebnou technikou a postarajú sa o plynulý priebeh zábavy vo virtuálnej realite. Máme bohaté skúsenosti s rôznymi typmi akcií a vekovými skupinami od detských narodeninových osláv, teambuildingov až po veľké konferencie. Animátori vedia adekvátne prispôsobiť výber virtuálneho obsahu a sprístupniť tak túto úžasnú technológiu úplne každému. Po dohode môže animátor nechať výber zážitkov na účastníkoch, zorganizovať sútaže v rôznych hrách alebo nechať vás otestovať si svoju odvahu pri virtuálnom skoku z mrakodrapu.

Čo je zahrnúté v prenájme VR?

  • 3D okuliare HTC Vive
  • Veľká obrazovka
  • Banery na vyhradenie hracieho
  • Animátor a technik v jednej osobe
  • Viac ako 30 zážitkov

Komplexné služby pre VR

V prostredí virtuálnej reality sa pohybujeme už dlhšie a preto okrem zábavy v bare a zapožičania virtuálnej reality ponúkame aj komplexné služby spojené s touto technológiou. Kontaktujte nás, či už potrebujete naprogramovať konkrétne riešenie pre virtuálnu realitu alebo iba preskúmať potenciál tejto oblasti pre vašu firmu.

  • Vývoj VR aplikácií na mieru
  • 3D vizuálizácie vo virtuálnej realite
  • Prednášky a poradentstvo
  • Workshopy

Kontaktuje nás pre cenník a viacej informácií.
Facebook
Zážitkové menu

 


Virtuálna realita na prenájom
 

Referencie


Teambuilding u nás už vyskúšali aj zamestnanci týchto firiem

Mesačne sa u nás vystrieda viac ako 150 teambuildingov, narodeninových osláv, rozlúčiek so slobodou a iných akcií.