Teambuilding

VRBA je svojou kombináciou baru a herného priestoru ako stvorená na teambuildingy. V našej bohatej knižnici virtuálnych zážitkov si každý člen vášho tímu bude vedieť niečo nájsť.

Naši animátori sa o vás postarajú a uvedú váš tím do sveta VR .

Podľa požiadaviek vám vieme prispôsobiť program, či už máte záujem o voľnú zábavu, súťaženie alebo hranie VR hier, ktoré podporujú komunikáciu v tíme.

Medzi obľúbené možnosti patria tiež tzv. multiplayer kooperačné hry, kde sa môžu hráči stretnúť vo virtuálnej realite a hrať spolu alebo proti sebe.

Technické detaily

Vo VRBA máme k dispozícií 4 hracie priestory. Každý priestor má VR okuliare a premietaciu plochu, na ktorej vidieť, čo práve prežíva človek, ktorý má okuliare. Návštevníci sa v používaní okuliarov striedajú a môžu si zážitky a hry meniť. Jeden zážitok trvá cca  5 – 10 min.

S predchádzajúcich skúseností odporúčame aspoň 30 minút VR hracieho času na osobu. Je tak zaručené, že každý člen stihne vyskúšať aspoň základný balík z našej knižnice.

Pri rezervácii 4 hracích plôch aspoň na 3 hodiny je možnosť uzavretej spoločnosti.

Maximálna kapacita pre teambuilding je 45 ľudí.

Donáška alebo catering

Jedlo nepripravujeme, ale môžete si k nám objednať donášku. Po dohode vám tiež vieme zabezpečiť catering z Moshi moshi alebo Subway.

Externé eventy


Objednajte si virtuálnu realitu na vašu firemnú akciu, oslavu alebo iný event.

Nemusíte nič riešiť, náš animátor príde k vám so všetkou potrebnou technikou a postará sa o bezproblémový priebeh zábavy vo virtuálnej realite.

Kontaktuje nás pre viac informácií.

 

 

Referencie


Teambuilding u nás už vyskúšali aj zamestnanci týchto firiem

a mnohí ďalší…