VR?

VIRTUÁLNA REALITA JE PRE KAŽDÉHO

Viac ako 40 zážitkov

Virtuálne prechádzky

Podmorské dno, Everest, vesmír, lietanie

Na dosah ruky!

Akcia

Zombie alebo mimozemskú invázia

Na výkriky sme tu zvyknutí!

Sútaže

Virtuálny ping-pong, audio hry a teambuilding?

Ultimátna kombinácia!

Adrenalín

Skok z mrakodrapu, húsenková dráha

Na to sa budete potrebovať napiť!

VIRTUÁLNA REALITA U NÁS?

Našim zákazníkom sa počas ich zážitkov plne venujeme. Nepotrebujete nič vedieť, všetko vám vysvetlíme, či máte 7 alebo 70 rokov. Môžete zažiť virtuálnu realitu v Bratislave, ktorú robíme prístupnú pre káždého.

Naši skúsení animátori vás uvedú do sveta virtuálnej reality a poradia vám s výberom zážitkov alebo hier. Väčšina našich spokojných zákazníkov nemá s virtuálnou realitou žiadne skúsenosti a nehrajú sa počítačové hry.

 

AKO FUNGUJE VR U NÁS?

Každý hrací priestor má jedny okuliare na virtuálnu realitu. Ten, kto má okuliare na hlave sa môže voľne pohybovať po hracom priestore 2,5 x 3m a všetky jeho pohyby sú prenášané do virtuálneho sveta. Okuliare si môžete počas prenajatého času voľne striedať.

Máme odskúšané, že sa nebudete nudiť ani mimo virtuálnej reality. Samotné sledovanie človeka, ktorý je vo VR, je veľmi zábavné, keďže všetko čo hráč vidí je tiež premietané na plátno. To dáva virtuálnej realite sociálny rozmer.

VR SOM NESÚŠAL POČÍTAČOVÉ HRY SA NEHRÁM

Nevadí. Všetko vám vysvetlia naši animátori. Naši návštevníci nie sú hráči a 99% z nich nemá s VR žiadne skúsenosti. Nemusíte nič vedieť. VR je v ovládaní oveľa intuitívnejšia ako klasické PC.

NEOSLOVILI VÁS MOBILNÉ VR OKULIARE?

Zabudnite na virtuálnu realitu cez mobilné telefóny. Okuliare, ktoré používame sú technologicky oveľa ďalej a ľuďom z nich nebýva vôbec zle tak ako z mobilných zariadení. Mobilné zariadenia sú zatiaľ vhodné iba na sledovanie 360° videa.

Mobilne VR Bratislava