Darčekové poukazy

Vraví sa, že zážitok je nalepší darček. U nás ich môžete darovať hneď niekoľko naraz. Počas návštevy u nás stihnete vyletieť do vesmíru, pozrieť sa na druhý koniec zeme, skočiť z mrakodrapu, previezť sa na húsenkovej dráhe alebo zažiť poriadnu dávku horroru či akcie. Ku kompletnejšiemu obrazu ešte prirátajte naše miešanané nápoje, limonády a animátorov, ktorí sa o vás postarajú.

K štandardným poukazom v sme pre Vás priravili na Vianoce darčekové balíčky s VR okuliarmi Google cardboard*. Môžete tak darovať VR zážitok štýlovým spôsobom a zažiť kopec srandy už pri stromčeku.

*S týmito okuliarmi môžete po vložení telefónu vyskúšať všetky zážitky pre mobilnú virtuálnu realitu. Je to veľmi efektívny a prístupný spôsob ako každému ukázať o čom je virtuálna realita. Viac info o VR Google Cardboard. Okuliare budú dostupné od 9.decembray

Cenník
Počet hodínDarčekový poukazVR okuliare
 1h 30€10€
2h60 €zdarma
3h90€
4h120€
5h150€

 

VR okuliare neposielame poštou. Je možné dostať ich iba na bare. Buď si ich môžete zobrať pri kúpe poukazu alebo ich dáme držiteľovi poukazu ako darček pri príchode. Bar je otvorený každý deň v čase od 16:00-22:00. Poukazy odporúčame využiť v skupinách 2-4 osôb na jeden box. Ideálne odporúčame aspoň 30 minút hracieho času na jednu osobu aby každý stihol vyskúšať viacej virtuálnych zážitkov. Rezerváciu si robí príjemca sám. Ak má poukaz aspoň na dve hodiny tak je možné ho rozdeliť aj na viaceré hracie boxy. Množstevné zľavy platia len pri kúpe jedného poukazu.