Teambuilding

TEAMBUILDING V BRATISLAVE?

VRBA je svojou kombináciou baru a herného priestoru ako stvorená na firemné eventy. V našej bohatej knižnici virtuálnych zážitkov si každý člen vášho tímu bude vedieť niečo nájsť a vy tak môžete zažiť unikátny teambuilding v Bratislave .

Naši animátori sa o vás postarajú a uvedú váš tím do sveta virtuálnej reality.

Podľa požiadaviek vám vieme prispôsobiť program, či už máte záujem o voľnú zábavu, súťaženie alebo hranie VR hier, ktoré podporujú komunikáciu v tíme.

Medzi obľúbené možnosti patria tiež tzv. multiplayer kooperačné hry, kde sa môžu hráči stretnúť vo virtuálnej realite a hrať spolu alebo proti sebe.

Teambuilding virtualna realita bratislava

TECHNICKÉ DETAILY

Vo VRBA máme k dispozícií 4 hracie priestory. Každý priestor má VR okuliare a premietaciu plochu, na ktorej vidieť, čo práve prežíva človek, ktorý má okuliare. Návštevníci sa v používaní okuliarov striedajú a môžu si zážitky a hry meniť. Jeden zážitok trvá cca 5 – 10 min.

S predchádzajúcich skúseností odporúčame aspoň 30 minút – 45 minút hracieho času na osobu. Je tak zaručené, že každý stihne vyskúšať aspoň základný balík zážitkov z našej knižnice.

Pri rezervácii 4 hracích plôch aspoň na 3 hodiny je možnosť priobjednania uzavretej spoločnosti.

Maximálna kapacita pre teambuilding a firemné akcie je 45 ľudí.

U náš v bare jedlo nepripravujeme ale vieme vám zabezpečiť externý catering. Ak vám naša ponuka nevyhovuje tak si môžete zariadiť aj vlastný catering.  Viac info ..